V. Měchura - Chalupy

Kombinovaná technika, 50x60 cm. Signováno vpravo dole V. Měchura. Nerámováno.

95152. Chalupy
Dražba ukončena:14.05.2023 20:50:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč