V. Klimt - Před kostelíkem

Olej na plátně, 76x90 cm. Signováno vpravo dole V. Klimt 63. Rámováno.

V. Klimt
308592. Před kostelíkem
Dražba ukončena:09.05.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč