Neznámý autor - V hostinci

Olej na překližce, 20x29 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 33 cm

Neznámý autor
108974. V hostinci
Dražba ukončena:10.01.2024 22:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč