V. Formánek - Kostel Sv.Jiří v Kostelci nad Orlicí

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dole V. Formánek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

304450. Kostel Sv.Jiří v Kostelci nad Orlicí
Dražba ukončena:14.04.2020 20:08:47
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč