V. Fiala, L. Vele, A. Fuchs, Mayer,... - Konvolut 20 grafických listů

Různé grafické techniky (litografie, kresby, tisky,..), od 28x21 cm do 60x84 cm. Některé signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

97676. Konvolut 20 grafických listů
Dražba ukončena:18.06.2023 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč