V. Adam - Dívčí jízda na koni I

Litografie, 31x41 cm, rám, signováno vpravo dole, zaskleno.

Pozn.: Papír místy zaprášen.

1061. Dívčí jízda na koni I
Dražba ukončena:26.03.2014 21:15:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.03.2014 21:10:02 219
500 Kč 26.03.2014 20:55:49 347