V. Čunta - Děti

Kombinovaná technika, 39x29 cm. Signováno vpravo dole V. Čunka 83. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

V. Čunta
305817. Děti
Dražba ukončena:12.08.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 04.08.2020 0:52:49 2910