V. Barkovský - Břízky u chalup

Olej na kartonu, 50x68 cm. Signováno vlevo dole V. Barkovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

V. Barkovský
305371. Břízky u chalup
Dražba ukončena:27.06.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.06.2020 9:05:44 6776
500 Kč 22.06.2020 14:16:38 7230