Dřevořez, 25x18 cm. Značeno. Volný list mírně nalepen na papíře.
Stav: Papír mírně poškozen.
Pozn.: Ze sbírky Mojmíra Helceleta č. 5064.
Nejdelší strana: 38 cm
o autorovi: 1797 – 1858
Japonský malíř a grafik, ve své době silně ovlivňující evropské krajinářství, zejména francouzské impresionisty.