T.W. Möller - Samota u horského průsmyku

Olej na plátně, 66x92 cm. Signováno vpravo dole T.W. Möller 1893. Rámováno.

Nejdelší strana: 92 cm

124083. Samota u horského průsmyku
Zbývá:3 dnů, 6 hodin
Konec dražby:22.09.2024 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč