Trpimír Ivančevič - Rybář

Patinovaná sádra, výška bez podstavce 31 cm, výška s podstavcem 36 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1895 – 1977
Sochař a medailér jugoslávského původu (Korčula), studoval uměleckoprůmyslovou školu v Korčule a AVU v Praze u O. Španiela. V sochařství se nejvíce věnoval figurální tvorbě.

117123. Rybář
Dražba ukončena:09.06.2024 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč