Patinovaná sádra, výška bez podstavce 31 cm, výška s podstavcem 36 cm. Značeno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1895 – 1977
Sochař a medailér jugoslávského původu (Korčula), studoval uměleckoprůmyslovou školu v Korčule a AVU v Praze u O. Španiela. V sochařství se nejvíce věnoval figurální tvorbě.