Trpimír Ivančevič - Akt

Sádra, výška 26 cm. Signováno T. Ivančevič.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1895 – 1977
Sochař a medailér jugoslávského původu (Korčula), studoval uměleckoprůmyslovou školu v Korčule a AVU v Praze u O. Španiela. V sochařství se nejvíce věnoval figurální tvorbě.

124532. Akt
Dražba ukončena:06.10.2024 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč