Toyen - Ženské torzo s klasy

Litografie, 20x12 cm. Nesignováno. Nalepeno na papíře. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

57074. Ženské torzo s klasy
Dražba ukončena:18.03.2021 21:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč