Toyen

61023. Zázrak s andělem

popis: Litografie, 17x11 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen pravděpodobně ne rukou autorky. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč