Toyen - Zázrak s andělem

Litografie, 17x11 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

45442. Zázrak s andělem
Dražba ukončena:28.05.2020 21:29:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč