Toyen - Z cyklu Schovej se válko

Zinkografie, 26x36 cm, signováno vpravo dole v kameni Toyen 44, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Kolorováno pravděpodobně ne rukou autorky.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

8798. Z cyklu Schovej se válko
Dražba ukončena:29.03.2017 21:17:42
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč