Toyen - Vánoční kapři

Litografie, 10x14 cm. Monogramováno vpravo dole v tisku T a signováno vpravo dole v tisku Toyen. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signováno pravděpodobně ne rukou autorky.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

99612. Vánoční kapři
Dražba ukončena:23.07.2023 21:26:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč