Toyen - Tři kamarádi

Litografie, 18x11 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autorky.

Nejdelší strana: 27 cm

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

92307. Tři kamarádi
Dražba ukončena:19.03.2023 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč