Toyen - Torso

Litografie, 18x12 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autorky.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

62396. Torso
Dražba ukončena:28.07.2021 21:06:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč