Toyen - Střelnice II

Zinkografie, 25x34 cm. Signováno vpravo dole v tisku Toyen 40. Rám, pasparta, sklo. Rám kolem
r. 1910.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

44596. Střelnice II
Dražba ukončena:14.05.2020 19:59:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 500 Kč