Toyen - Snící tvář pod hvězdami

Zinkografie a akvarel, 10x11 cm. Signováno a kolorováno ne rukou autorky. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

54847. Snící tvář pod hvězdami
Dražba ukončena:28.01.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč