Toyen

60821. Rákosí

popis: Litografie, 23x17 cm. Signováno pravo dole tužkou Toyen pravděpodobně ne rukou autorky. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč