Toyen - Pláž

Kolorovaná zinkografie, akvarel, 16x13 cm. Signováno vpravo dole Toyen. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

111292. Pláž
Dražba ukončena:04.02.2024 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč