Toyen

60748. Plačící

popis: Litografie, 24x17 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen pravděpodobně ne rukou autorky. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč