Toyen - Oči

Litografie, 13x10 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autorky.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

72351. Oči
Zbývá:22 dnů, 4 hodin
Konec dražby:09.02.2022 20:47:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 13.01.2022 21:23:24 9364