Toyen

67133. Noc

popis: Litografie, 23x17 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen a vlevo dole v tisku Toyen. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autorky.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

zbývá: 7 dnů, 14 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:36:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 08.10.2021 8:29:27 2235