Toyen - Netopýr

Litografie, 14x10 cm. Signováno vpravo dole Toyen. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

27507. Netopýr
Dražba ukončena:31.01.2019 22:08:30
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 500 Kč