Toyen - Na pláži

Nejdelší strana: 24 cm

Zinkografie, 14x10 cm, Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

100175. Na pláži
Dražba ukončena:06.08.2023 21:04:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč