Toyen - Hnízdo

Litografie, 25x17 cm, signováno vpravo dole i vlevo dole Toyen, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

17434. Hnízdo
Dražba ukončena:29.03.2018 18:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč