Toyen

69437. Figura v drapérii

popis: Zinkografie a akvarel, 13x10 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen a vlevo dole v tisku Toyen 37. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno a kolorováno pravděpodobně ne rukou autorky.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

zbývá: 4 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:37:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč