Toyen - Figura v drapérii

Zinkografie a akvarel, 13x10 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen a vlevo dole v tisku Toyen 37. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno a kolorováno pravděpodobně ne rukou autorky.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

69437. Figura v drapérii
Dražba ukončena:08.12.2021 20:39:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč