Toyen - Erotický motiv

Zinkografie, 18x12 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen 30. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Kolorováno a signováno pravděpodobně ne rukou autorky.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

31739. Erotický motiv
Dražba ukončena:15.05.2019 21:25:31
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč