Toyen - Dvě lesbičky

Zinkografie a akvarel, 10x10 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno a kolorováno pravděpodobně ne rukou autorky.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

33855. Dvě lesbičky
Dražba ukončena:26.06.2019 21:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč