Toyen - Dvě dívky

Litografie, 18x11 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autorky.

Nejdelší strana: 27 cm

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

94197. Dvě dívky
Dražba ukončena:30.04.2023 20:42:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč