Toyen

59750. Dívka spící pod hvězdami

popis: Zinkografie a akvarel, 19x13 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno a kolorováno pravděpodobně ne rukou autorky.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 5 500 Kč