Toyen - Dívka s růžovými květy

Zinkografie, akvarel, 18x13 cm. Signováno tužkou vpravo dole Toyen. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 33 cm

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

104429. Dívka s růžovými květy
Dražba ukončena:08.10.2023 21:37:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč