Toyen - Dívka s dlouhým závojem

Zinkografie, 20x14 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 28 cm

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

91333. Dívka s dlouhým závojem
Dražba ukončena:05.03.2023 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč