Toyen - Divčí tvář s šiškami

Zinkografie a akvarel, 12x9 cm. Signováno vpravo dole tužkou Toyen. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

38194. Divčí tvář s šiškami
Dražba ukončena:28.11.2019 20:59:22
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:23 000 Kč