Toyen - Dívčí tvář s motýlem

Zlacená ražba na plátně, 11x8 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

16819. Dívčí tvář s motýlem
Dražba ukončena:01.03.2018 19:19:24
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč