Toyen - Busty

Zinkografie, 26x40 cm. Signováno vpravo dole Toyen 40. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

303769. Busty
Dražba ukončena:24.02.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč