Toyen - Akt s borovou šiškou

Zinkografie, akvarel, 11x8 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Toyen. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Kolorováno pravděpodobně ne rukou autorky.

o autorovi: 1902, Praha - 1980, Paříž

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 000 Kč.

53422. Akt s borovou šiškou
Dražba ukončena:16.12.2020 19:29:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč