Toyen - Srneček

Litografie, 14x10 cm, signováno vpravo dole Toyen, rám, pasparta, zaskleno.

1902, Praha - 1980, Paříž

6186. Srneček
Dražba ukončena:27.10.2016 20:25:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč