Toyen - napodobitel - Portrét z profilu

Kresba, 98x67 cm. Signováno vpravo dole Toyen 63. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 103 cm

Toyen - napodobitel
94619. Portrét z profilu
Dražba ukončena:31.05.2023 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč