Akryl na sololitu, 88x55 cm Signováno vpravo dole TOYA. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
Nejdelší strana: 88 cm
o autorovi: 1999
Narodila se v Praze. Studovala SPŠG Hellichova a VOŠ Scholastika.
V současné době studuje Fakultu designu a umění Ladislava Sutnara. Mladá umělkyně vystupující pod pseudonymem TOYA vede dialog s tématy života, smrti a erotična a něhy. Snové ztvárnění, jehož směrem se vydává, může býti uklidňujícím - ale také dechberoucím zážitkem pohybujícím se mezi konceptem a klasickou malbou. Její díla jsou na aukčním trhu novinkou.