TOYA - Hlasitý nonverbální projev

Akryl na plátně, 100x70 cm, Signováno vpravo dole TOYA. Nerámováno.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1999
Narodila se v Praze. Studovala SPŠG Hellichova a VOŠ Scholastika.
V současné době studuje Fakultu designu a umění Ladislava Sutnara. Mladá umělkyně vystupující pod pseudonymem TOYA vede dialog s tématy života, smrti a erotična a něhy. Snové ztvárnění, jehož směrem se vydává, může býti uklidňujícím - ale také dechberoucím zážitkem pohybujícím se mezi konceptem a klasickou malbou. Její díla jsou na aukčním trhu novinkou.

96489. Hlasitý nonverbální projev
Dražba ukončena:28.06.2023 22:19:07
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 28.06.2023 22:16:07 13156