Kombinovaná technika, 30x50 cm, Signováno vpravo dole TOYA. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1999
Narodila se v Praze. Studovala SPŠG Hellichova a VOŠ Scholastika.
V současné době studuje Fakultu designu a umění Ladislava Sutnara. Mladá umělkyně vystupující pod pseudonymem TOYA vede dialog s tématy života, smrti a erotična a něhy. Snové ztvárnění, jehož směrem se vydává, může býti uklidňujícím - ale také dechberoucím zážitkem pohybujícím se mezi konceptem a klasickou malbou. Její díla jsou na aukčním trhu novinkou.