Tommaso Piroli - Konvolut 4 leptů

Čtyři lepty, cca 18x25 na jednom dvojlistu. Jupiter, Venuše, Mars a Merkur. Nesignováno. Kolem roku 1800.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Tommaso Piroli
59543. Konvolut 4 leptů
Dražba ukončena:13.05.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 12.05.2021 12:39:33 754