Tommaso Piroli

59543. Konvolut 4 leptů

popis: Čtyři lepty, cca 18x25 na jednom dvojlistu. Jupiter, Venuše, Mars a Merkur. Nesignováno. Kolem roku 1800.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.05.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 12.05.2021 12:39:33 754