Tomáš Stryhal - Zub času

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Strýhal 2023. Nerámováno.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

95028. Zub času
Dražba ukončena:31.05.2023 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč