Tomáš Stryhal - Ztracený přítel

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

99290. Ztracený přítel
Dražba ukončena:27.07.2023 20:52:43
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč