Tomáš Stryhal - Živý terč

Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vlevo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

107329. Živý terč
Dražba ukončena:14.12.2023 20:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč