Tomáš Stryhal - Živý sen

Olej na plátně, 50x80 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

101486. Živý sen
Dražba ukončena:28.09.2023 20:24:16
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč